Організація роботи в Полтавському міському центрі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю, особливості соціального захисту в Полтавській міській територіальній громаді та налагодження співпраці з територіальними громадами.
Такими були головні тези під час спілкування з делегацією представників територіальних громад з 5 областей України. У спілкуванні з учасниками зустрічі Тетяна Ісаєва, директор ПМЦКРОІ докладно зупинилася, зокрема, на порядку надання реабілітаційних послуг для дітей з інвалідністю не з Полтавської громади.
Гостей зацікавив унікальний досвід полтавців у цьому напрямку й інші міські соціальні програми, які успішно реалізуються в громаді. Вони поставили багато запитань щодо різних сфер та напрямків соціального захисту в Полтаві, на які вичерпні відповіді надали керівник Центру та Ірина Шевченко, заступник начальника Управління соціального розвитку Полтавської міської ради.
Візит відбувся в рамках візиту з обміну досвідом «Організація та надання соціальних послуг громадами Полтавської області в умовах воєнного стану», який проводить Програма «U–LEAD з Європою». Наступними днями делегація відвідає провідні громади Полтавщини, де продовжить знайомитися з кращими практиками з даної сфери.