До уваги сімей, у яких виховуються діти з інвалідністю підгрупи А!

У зв’язку із запровадженням на рівні області адресної допомоги сім’ям, у складі яких є діти з інвалідністю підгрупи А, за пропозиціями Департаменту соціального захисту населення рішенням сесії обласної ради 28 серпня 2020 року внесено зміни до обласної Комплексної соціальної програми.

Кожна сім’я, у складі якої є дитина з інвалідністю підгрупи А, отримає разову адресну грошову допомогу за рахунок коштів обласного бюджету у розмірі по 2,5 тис. грн.

На сьогоднішній день органами соціального захисту населення проводиться необхідна робота щодо своєчасного нарахування та виплати адресної грошової допомоги.

Просимо звернути увагу, що звертатися до управлінь соціального захисту населення та подавати будь-які додаткові документи не потрібно.

Виплата буде проведена в період з 28 вересня по 10 жовтня у спосіб отримання державної соціальної допомоги на дитину з інвалідністю (через виплатні об’єкти АТ “Укрпошта” за місцем проживання або шляхом перерахування коштів на особовий рахунок, відкритий в установі уповноваженого банку).

Вказане питання знаходиться на контролі в Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації.

Директор Департаменту соціального

захисту населення облдержадміністрації Л.В. Корнієнко