Новорічні свята.

Напередодні Нового року ми знову починаємо вірити в казку, бо Новорічні свята – чарівні та магічні. Вихованці центру з нетерпінням чекали дня, коли до них завітає з подарунками та яскравими емоціями Зима та Святий Миколай.

Традиційно новорічна програма була насичена хороводами, гарними піснями, танцями, віршами,  які створили святковий настрій, масу приємних емоцій юним артистам та глядачам, відчуття  Нового року та Різдва Христового.

Разом зі  Святим Миколаєм до вихованців Полтавського міського центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю з подарунками завітали і благодійники: представники Всеукраїнського  благодійного  фонду «Соціальні реформи» на чолі з операційним директором  Олександрою Малородною; директором Полтавського міського центру «Спорт для всіх» Оксаною Назаренко та  представники Полтавського Товариства  Червоного Хреста. Вони привітали дітей  їх батьків та працівників центру з прийдешнім новим 2024 роком. Побажали всім, аби Новий рік приніс Перемогу Україні, спокій, справедливість та здоров’я, радість і впевненість у завтрашньому дні.

Успіхів, щастя і благополуччя!

З Новим роком та Різдвом Христовим!

Фотозвіт