Оксана Колесник

Хобі та захоплення роблять наше життя цікавішим, більш насиченим та змістовним. Люди присвячують улюбленому заняттю свій вільний час і отримують від цього позитив. Вихованка центру Оксана Колесник любить природу, тварин і заняття спортом. Відвідуючи заняття з іпотерапії, які були організовані для дітей ПМЦКРОІ, дівчина переконалася, що іпотерапія — це і можливість спілкування з чудовими граційними тваринами, і розвиток координації та покращення фізичної форми, і можливість перебувати на природі, милуватися її красою. Коли інструктор з іпотерапії Олександра Хандогіна запропонувала взяти участь у змаганнях з параендурансу (дистанційні кінні пробіги для осіб з інвалідністю, суть даного напряму полягає в умінні вершника розподілити сили коня по дистанції), Оксана з радістю погодилася, адже мала досвід верхової їзди і бажання спробувати власні сили.
У вересні 2018 року вперше в Україні відбулися Всеукраїнські відкриті клубні змагання з дистанційних кінних пробігів та параендурансу, в яких Оксана Колесник здобула ІІ місце. Це був перший успішний досвід, досвід командної роботи, а ще — можливість повірити в себе і ставити цілі на майбутнє. До речі, дівчина мріє стати реабілітологом.
Також Оксана охоче займається в ДЮСШ ім.О.Бутовського, їй дуже подобається гірськолижний спорт. Два роки підряд дівчина представляла Полтаву на чемпіонаті України з гірськолижного спорту серед спортсменів з інвалідністю (ОРА) і поверталася з мальовничих Карпат із нагородами. Тренер-викладач Дорош С.П. вчить долати всі труднощі і, не дивлячись на погодні умови, впевнено здобувати перемогу. Участь у змаганнях надають наснаги до нових результатів, дарують нові знайомства та нових друзів. А ще — можливість мандрувати Україною та милуватися її пейзажами, адже і в 2019 році і 2020 році чемпіонат проходив у засніжених Карпатах на ГК «Драгобрат». Радіємо за успіхи Оксани і бажаємо нових досягнень та результатів!

https://www.youtube.com/watch?v=S0S54-fLkHA&feature=youtu.be

https://www.youtube.com/watch?v=8zTeo3X05bA&feature=youtu.be