Спільний проєкт Асоціації міст України та Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ)

Полтавська міська територіальна громада отримала 318 236,00 грн. у рамках реалізації проєкту Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) та Асоціації міст України, який впроваджується за фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку через Німецький банк розвитку (KFW). Кошти були використані на придбання реабілітаційних тренажерів для дітей та осіб з інвалідністю, які отримують реабілітаційні послуги в Полтавському міському центрі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю.

Також був придбаний ноутбук для навчання наших вихованців комп’ютерної грамотності та для роботи фахівців команди раннього втручання онлайн з батьками, які виховують дітей з інвалідністю. Послуга раннього втручання призначена, передусім, для певної групи малих дітей від народження до 4 років, нормальний розвиток яких є під загрозою.

Завдяки придбаному обладнанню діти та особи з інвалідністю Полтавської міської територіальної громади мають змогу отримувати якісні послуги з фізичної реабілітації, а також можливість надання послуги раннього втручання.

 

Фотозвіт